моб. (067) 460-32-99
моб. (063) 623-62-95
viber (0)
тел. (046) 261-05-15
схема проїзду

> Металочерепиця в Чернігові

Що таке металочерепиця?

Виробництво металочерепиці засноване на останніх досягненнях в області хімії, захисту стали від корозії і нанесення покриттів на метал. Це складний технологічний процес, освоїти який під силу лише гігантам світової металоіндустрії. Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. Ось чому в першу чергу слід звертати увагу на виробника сталі.

Металочерепиця - сучасне покрівельне покриття, великий термін експлуатації якого забезпечує двостороннє цинкування і багатошарове захисне покриття.

Металочерепиця - недорогий, практичний покрівельний матеріал. Невелика вага (3,8 - 4,8 кг / м2) і великі розміри (в порівнянні з бітумної і натуральної черепицями) дозволяють швидко виконувати монтажні роботи.

З багатого розмаїття відтінків металочерепиці завжди можна вибрати найбільш прийнятний і відповідний до кольору саме вашого фасаду.
Монтаж металочерепиці виробляється в короткі терміни, і подальше обслуговування покрівлі мінімально.

При механічному пошкодженні в процесі експлуатації лист металочерепиці досить легко замінити на інший або підфарбувати його.

Купити металочерепицю в Чернігові

Ціна металочерепиці в Чернігові:

  • 200-240грн/кв.м: металочерепиця з металу товщиною 0,3 - 0,4 мм. Це зазвичай черепиця з азіатського металу (Китай, Корея, Індія тощо). Практично ніколи виробники не дають на неї гарантію (іноді дають до 5-ти років). Цинку зазвичай в такій черепиці 50-100г / кв.м.

  • 240-290грн/кв.м: черепиця з металу товщиною 0,45 мм. Металочерепиця дешевше - метал виробництва Китай, Індія, Корея, Україна (з вмістом цинку 100-140г / кв.м). Дорожче - метал Корея, Україна (з вмістом цинку 180-225г / кв.м) або Італія (з вмістом цинку 225-275г / кв.м).

  • 290-380грн/кв.м: ціна металочерепиці з металу товщиною 0,5 мм. Найчастіше це черепиця з європейського металу (Німеччина, Польща, Бельгія, Франція) з вмістом цинку 225-275г / кв.м. Гарантія виробника на таку черепицю зазвичай становить 10 років.

Ціна залежить від товщини металу, кількості цинку (захисного шару), виду верхнього покриття, кількості закуповуваного матеріалу. Є незвичайні форми металочерепиці (наприклад черепиця Арад) - вони стоять трохи дорожче класичних форм. Модульна черепиця коштує істотно дорожче звичайної.

Покриття поліестр зазвичай на 5-10 гривень дешевше покриття матовий поліестр. Покриття пурал, пурмат і пурлак коштують дорожче приблизно на 50-100грн / кв.м, ніж покриття поліестр. Але на металочерепицю з такими покриттями виробники дають гарантію 30 років.

Ми виконуємо виміри, робимо розкрій листів і доставку матеріалів на будмайданчик.

Компанія "МБ-ТРЕЙД" пропонує Вам купити в Чернігові металочерепицю за прийнятною ціною від кращих виробників, що використовують якісну сировину і нове обладнання, що працюють вже тривалий час.

Купити металочерепицю в Чернігові:

 

RUUKKI

ПРУШИНЬСКІ

 

Купити металочерепицю RUUKKI в Чернігові  Купити металочерепицю Прушиньскі в Чернігові  
детальніше >>> детальніше >>>  
     
     
     

БУДСЕРВІС

ЛІДЕР БУД

ВЕНЕЦІЯ (BUDMAT)

Купити металочерепицю Будсервіс в Чернігові Купить металлочерепицу Лидер в Чернигове  Купити металочерепицю ВЕНЕЦІЯ в Чернігові
детальніше >>> детальніше >>> детальніше >>>
     
     
АРСЕНАЛ-ЦЕНТР  

ТПК

Купити металочерепицю Арсенал в Чернігові   Купити металочерепицю ТПК в Чернігові
    детальніше >>>

 

 

Ми можемо запропонувати недорогу металочерепицю з дешевої сировини, але рекомендуємо виробників якісної металочерепиці, які дають письмову гарантіюна свій продукт!

Купити металочерепицю в Чернігові недорого

Хочете дізнатися, що буває з дешевою металочерепицею? Вам на цю сторінку >>>

 

Вибір металочерепиці

Виробники випускають металочерепицю з різними полімерними покриттями. Попередньо гарячеоцинкована сталь пасівірується і грунтується з двох сторін. Далі на нижню сторону наноситься шар захисного лаку, а на верхню - полімерне покриття.

Ціна на металочерепицю залежить від типу покриття, товщини сталі, від товщини шару цинку і обсягу закупівлі матеріалу.

Ми можемо запропонувати метал з цинкуванням від 50г/кв.м (Азія, Україна, ..), є Український метал із шаром цинку 140г/кв і 200г/м.кв, метал з цинкуванням 225г/кв.м і 275г/м. кв (Європа).

Для довговічною покрівлі ми рекомендуємо використовувати металочерепицю з металу з цинкуванням не менше 200г/м.кв та товщиною не менше 0,45мм.

Покриття металочерепиці

Найдешевшим полімерним покриттям металочерепиці є поліестер на основі поліефірної фарби. Він ідеально підходить для спекотного і холодного клімату, однак у нього низька механічна стійкість. Ось чому важливо його не подряпати в процесі доставки і монтажних робіт.

Матовий поліестер має всі переваги звичайного глянцевого, але має більш приємний зовнішній вигляд за рахунок різноспрямованого віддзеркалення світла від поверхні. Металочерепиця, покрита матовим поліестром виглядає набагато багатше.
Пурал - універсальне глянсове покриття для клімату з великим перепадом температур. Його механічна стійкість і товщина покриття набагато вище звичайного поліестеру.

Пластізол - саме товсте покриття до 200 мкм. На його поверхні наносять тиснення, що імітує рельєф шкіри, штриховую насічку, завдяки чому дах, покритий металочерепицею "пластизол" не дає відблисків. Пошкодити це покриття дуже складно, але у пластизола найнижча верхня робоча температура.

 * У таблиці нижче і далі дані найбільш типові характеристики покриттів металочерепиці та рекомендації щодо їх застосування. Вони можуть відрізнятися для різних виробників покрівлі, в кожному випадку необхідно користуватися інструкціями виробника.

 

Покриття металочерепиці Поліестер Матовый поліестер  Пурал  Пластізол 
 Товщина покриття, ммк 25 35  50 200
 Покриття Гладкий Матовий Гладкий "Кожа", "Штрих"
 МАХ температура експлуатації, °С 120 120 120 80
 МIN температура обробки, °C -10 -10  -15 -10
 Корозійна стійкість хороша хороша відмінна хороша
 Механічна стійкість низька низька хороша відмінна
 Стійкість к УФ-випромінювання відмінна відмінна відмінна відмінна

 

Ознайомитися із зразками металочерепиці в Чернігові можна в нашому офісі.

 

Схема покриття металочерепиці:
Металлочерепица в Чернигове

 Таблиця кольорів металочерепиці та профнастилу:

Таблица цветов металлочерепицы и профнастила по RR

Кольори по RAL:

цвета металлочерепицы

 

 

Телефонуйте нашим менеджерам, ми допоможемо з розрахунками, виконаємо розкрій покрівлі та вкомплектуємо Ваш об'єкт усіма необхідними матеріалами:

- підпокрівельні плівки

- утеплювач

- водостічні системи

- мансардні вікна

 

Можна купити металочерепицю в кредит.

Спеціальні умови для будівельних організацій, бригад, монтажників. Телефонуйте!

 

Компанія "МБ-ТРЕЙД" здійснює заміри, доставку та монтаж покрівельних матеріалів по всій Чернігівській області:

Бахмач | БобровицяБорзна | Варва | Городня | Ічня | КозелецьКороп | Корюківка | Куликівка | Мена | Ніжин | Новгород-Сіверський | Носівка | Остер | Прилуки | Ріпки | Семенівка | Славутич | Сновськ | СосницяСрібне | Талалаївка