моб. (067) 460-32-99
моб. (063) 623-62-95
viber (0)
тел. (046) 261-05-15
схема проїзду

> Профнастил

 

Компанія МБ-ТРЕЙД пропонує в Чернігові профнастил (покрівельний та стіновий) від кращих світових виробників.

Виробництво профнастилу засноване на останніх досягненнях в області хімії, захисту стали від корозії і нанесення покриттів на метал. Це складний технологічний процес, освоїти який під силу лише гігантам світової металоіндустрії. Тільки після нанесення всіх шарів полімерного покриття матеріал піддається формуванню. Ось чому в першу чергу слід звертати увагу на виробника сталі.

Зараз істотно збільшилися обсяги споживання профільованого листа, тому його цілком можна вважати одним з найбільш затребуваних будматеріалів. В чому полягають його переваги і в яких цілях він може застосовуватися?

Профнастил виготовляють із сталевих листів, які прокочуються через спеціальні верстати і набувають характерний профіль у вигляді хвилястих, прямокутних ребер жорсткості. Висота і ширина таких профілів може бути різною. Також профнастил підрозділяється на кілька типів залежно від призначення, товщини сталі, полімерного або цинкового покриття.

Металопрофіль є універсальним матеріалом, так як може застосовуватися для виготовлення парканів, зведення гаражів і хозблоков, облицювання будівель, облаштування кровель, а також в якості оздоблювального матеріалу в приміщеннях. З цього матеріалу можна побудувати склад, ангар, торговий павільйон, створити тимчасовий навіс. Також профнастил використовується при установці міжповерхових перекриттів.

Існує кілька марок профнастилу, які розрізняються висотою ребер, а також призначенням. Стіновий профільований лист може застосовуватися в якості матеріалу для зведення парканів і стін. Несучий профнастил застосовується з тією ж метою, але він має підвищену міцність.

Купити профнастил в Чернігові:

 кровельный профнастил в Чернигове  стеновой профнастил в Чернигове

Покрівельний профнастил

детальніше >>>

 

Стеновой профнастил

детальніше >>>

   
   
забор из профнастила в Чернигове несущий профнастил в Чернигове

Профнастил для паркану

детальніше >>>

 

Несучий профнастил

детальніше >>>

   

Профнастил двосторонній для забору

детальніше >>>

  

Успіх профнастилу на вітчизняному будівельному ринку пояснюється його низькою вартістю і тими перевагами, які виділяють його серед інших будівельних матеріалів.

  • По-перше, слід згадати про довгий терміні служби конструкцій з профнастилу.
  • По-друге, матеріал є легким і при цьому дуже міцним, а також зручним в транспортуванні, зберіганні та встановленні.
  • По-третє, він має високу стійкість до корозії завдяки спеціальному захисті (оцинковка або полімерний шар).


Для монтажу споруд з профнастилу використовують каркас з урахуванням металоконструкцій (або дерев'яних брусків), до якого можна кріпити листи за допомогою болтового з'єднання і саморізів. Ніякого зварювання не потрібно, тому зберігається можливість демонтажу конструкції і подальшої збірки без втрати якості.

Профлист зручно транспортувати і зберігати, він не займає багато місця на будмайданчику і не вимагає особливих умов для зберігання.

Будь-яку споруду з профільованого листа можна звести без масивного фундаменту. Досить встановити цегляні стовпи чи металоконструкції. Експлуатація зборів, гаражів та інших споруд з профнастилу не вимагає яких-небудь додаткових витрат.

Матеріал з якісним антикорозійним захистом не потребує обробки лакофарбовими матеріалами і зберігає свій естетичний вигляд довгі роки.

Особливо привабливо виглядає профільований лист, покритий декоративним полімерним шаром. Такий матеріал не потрібно фарбувати, він не вигоряє на сонці і може експлуатуватися на протязі десятиліть.

Вибір покриття металопрофілю.

Виготовляють профнастил з оцинкованої сталі, зі сталі з захисним кольоровим покриттям, а також з алюмооцинкованной стали.

Виробники випускають метал з різними полімерними покриттями. Попередньо гарячеоцинкована сталь грунтується з двох сторін. Далі на нижню сторону наноситься шар захисного лаку, а на верхню - полімерне покриття.

Самим недорогим полімерним покриттям профлистов є поліестер на основі поліефірної фарби. Він ідеально підходить для спекотного і холодного клімату, однак у нього низька механічна стійкість. Ось чому важливо його не подряпати в процесі доставки і монтажних робіт.

Матовий поліестер має всі переваги звичайного глянцевого, але має більш приємний зовнішній вигляд за рахунок різноспрямованого віддзеркалення світла від поверхні.

Пурал - універсальне глянсове покриття для клімату з великим перепадом температур. Його механічна стійкість і товщина покриття набагато вище звичайного поліестеру.

Пластизол - саме товсте покриття до 200 мкм. На його поверхню наносять тиснення, що імітує рельєф шкіри, штриховую насічку, завдяки чому дах з покриттям "пластизол" не дає відблисків. Пошкодити це покриття дуже складно, але у пластизола найнижча верхня робоча температура.

Характеристики покриттів і рекомендації щодо їх застосування:

 

Покриття профнастилу ПоліестрМатовий поліестр Пурал Пластизол 
 Товщина покриття, ммк27 35  50 200
 ПокриттяГладкий  Матовий Гладкий "Шкіра", "Штрих"
 МАХ температура експлуатації, С 120 120 120 80
 МIN температура обработки,C -10-10  -15 -10
 Корозійна стійкість хороша хороша відмінна хороша
 Механічна стійкість низька низька хороша відмінна
 Устойчивость к УФ-излучению відмінна відмінна відмінна відмінна

 

Ознайомитися із зразками профнастилу в Чернігові можна в нашому офісі.

Схема покриття листа профнастилу:

 

Металлочерепица в Чернигове 1. Обробний шар
2. Ґрунтовий шар
3. Конверсійний шар (фосфатний)
4. Шар цинку
5. Холоднокатана сталь
6. Шар цинку
7. Конверсійний шар (фосфатний)
8. Захисний шар

 

Телефонуйте нашим менеджерам, ми допоможемо з розрахунками, виконаємо розкрій покрівлі та вкомплектуємо Ваш об'єкт усіма необхідними матеріалами: покрівельні плівки, утеплювач, водостічна система и ін.

 

Спеціальні умови для будівельних організацій, бригад, монтажників. Телефонуйте!

 

Компанія "МБ-ТРЕЙД" здійснює заміри, доставку та монтаж покрівельних матеріалів по всій Чернігівській області:

Бахмач | БобровицяБорзна | Варва | Городня | Ічня | КозелецьКороп | Корюківка | Куликівка | Мена | Ніжин | Новгород-Сіверський | Носівка | Остер | Прилуки | Ріпки | Семенівка | Славутич | Сновськ | СосницяСрібне | Талалаївка